All-Star kadroları açıklandı

Beko Basketbol Ligi'nde bu hafta sonu rekabetten uzaklaşılacak, sporcular, yöneticiler, teknik adamlar ve taraftarlar iki günlüğüne stresten kurtulacak. Ligin en iyi Türk ve yabancı oyuncuları 25 Mart'ta Abdi İpekçi'de birbirlerine rakip olacak.

İSTANBUL - Beko Basketbol Ligi'nde bu hafta sonu rekabetten uzaklaşılacak, sporcular, yöneticiler, teknik adamlar ve taraftarlar iki günlüğüne stresten kurtulacak. Ligin en iyi Türk ve yabancı oyuncuları 25 Mart'ta Abdi İpekçi'de birbirlerine rakip olacak.
Beko All-Star 2007'de Türk Karması'nda baş antrenörlüğü Galatasaray Cafe Crown antrenörü Murat Özyer'in, Yabancılar Karması'nda ise baş antrenörlük görevini Türk Telekom antrenörü Ercument Sunter'in üstleneceği açıklandı.
Yabancılar ve Türkler karmaları şu oyunculardan oluşuyor: Türk Karması: Cevher Özer (Beşiktaş Cola Turka), Cüneyt Erden, Ermal Kurtoğlu, Kerem Gönlüm (Efes Pilsen), İbrahim Kutluay, Mirsad Türkcan, Semih Erden (Fenerbahçe Ülker), Haluk Yıldırım, Muratcan Güler, Tutku Açık (Türk Telekom), Ömer Aşık (Alpella), Ümit Sonkol (Mersin BB), Yabancılar Karması: Aubrey Lamar Reese (Beşiktaş Cola Turka), Brian Boddicker (Mutlu Akü Selçuk Ü.), Andew Nicholas, Marcus Haislip (Efes Pilsen), Edmund Saunders (Beykoz), Erwin Dudley, Jan Hendrick Jagla (Türk Telekom), Gerald Fitch (Galatasaray Cafe Crown), Marcus Green (CASA TED), Marcus Slaughter (Pınar Karşıyaka), Willie Solomon (Fenerbahçe Ülker), Rasheed Brokenbrough (TOFAŞ). (Spor Servisi)