All-Star'da ilk beşler belli

Las Vegas'ta 18 Şubat'ta yapılacak olan NBA All-Star maçının oyuncu oylaması sona erdi. Dört tur üzerinden yapılan oylama sonucunda en fazla oy alan oyuncular açıklandı ve Batı ile Doğu takımlarının ilk beşleri belli oldu.

NEW YORK - Las Vegas'ta 18 Şubat'ta yapılacak olan NBA All-Star maçının oyuncu oylaması sona erdi. Dört tur üzerinden yapılan oylama sonucunda en fazla oy alan oyuncular açıklandı ve Batı ile Doğu takımlarının ilk beşleri belli oldu. Taraftarların internet üzerinden verdikleri oylara göre, Doğu Konferansı takımı Dwyane Wade (Miami), Vince Carter (New Jersey), LeBron James (Cleveland), Chris Bosh (Toronto) ve Shaquille O'Neal (Miami), Batı Konferansı ekibi ise Kobe Bryant (Lakers), Tracy McGrady (Houston), Kevin Garnett (Minnesota), Tim Duncan (San Antonio) ve Yao Ming (Houston) isimlerinden oluşacak. Karşılaşmada yer alacak diğer
14 oyuncu ise takım antrenörleri tarafından daha sonra belirlenecek.
All Star karşılaşması dışında Las Vegas'taki etkinliklerde, çaylaklar ile ikinci yılını geçiren oyuncular (sophomores) arasındaki 'Got Milk? Rookie Challenge' maçı ile 3 sayı, top tekniği ve smaç yarışmaları da yapılacak. (Spor Servisi)