'Allah belasını versin'

'Allah belasını versin'
'Allah belasını versin'
Braga maçının kırılma anı olan penaltı pozisyonundaki futbolcu Mehmet Topal, basın mensuplarının hakem Ivan Bebek'le ilgili soruları üzerine "Allah belasını versin, bizi doğradı" dedi. İdari Menajer Hasan Çetinkaya ise maç sonu çok sinirli olan oyuncuların soyunma odasında Hırvat hakem ile diyaloğa girmemelerini önledi.

Fenerbahçeli futbolcular, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu rövanşında deplasmanda 4-1 kaybedilen  Braga maçının hakemi Ivan Bebek’e veryansın etti.

Hatalı ve yanlı kararlarıyla sarı-lacivertlileri çıldırtan Hırvat hakem, büyük bir öfke patlamasına yol açtı. Saha içindeki tepkiler maç sonu da devam etti. Mücadelenin ardından büyük üzüntü yaşayan futbolcular, hakeme yönelik sert ifadeler kullandı.

Fenerbahçe: Hakemlerin mal varlığı araştırılsın!

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; maçın kırılma anı olan penaltı pozisyonundaki isim Mehmet Topal , basın mensuplarının hakemle ilgili ısrarlı sorularına “Allah belasını versin, bizi doğradı” karşılığını verdi. Sarı-lacivertli oyuncu, daha fazla konuşmak istemedi ve doğrudan takım otobüsüne bindi.

Sarı-lacivertli futbolcuların tamamı maç sonrası çok sinirliydi. Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, soyunma odası koridorlarında daha büyük olayların büyümesinin önüne geçti.

Fenerbahçe tarihe geçti!

AĞIR CEZA GELEBİLİRDİ

Tüm futbolcular hakemin kararları sonrası adeta çılgına dönmüştü. Saha içinde başlayan gerginliğin koridorda da devam etme ihtimali vardı. Tur kaybedilmişken bir de bazı futbolcuların hakeme olası tepkileri sebebiyle sıkıntı büyüyebilir, ağır cezalar gelebilirdi. İdari menajer Çetinkaya, maçın bitiş düdüğüyle birlikte sarı-lacivertli futbolcuların hakemle diyaloğa girmemesi için yoğun çaba sarfetti.

Tünelden içeri girdikten sonra Hasan Çetinkaya ve sarı-lacivertli yetkililer, futbolcuları doğrudan soyunma odasına yönlendirdi. Takımın hakemlerle konuşması ve karşılaşması bir şekilde engellendi.

'Volkan Şen aklını yitirdi'