Almanya yolculuğu başlıyor

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını İstanbul'da yaptığı idmanlarla tamamlayan ve dün sağlık kontrollerinden geçen Fenerbahçeli futbolcular, ikinci etap kamp çalışmaları için bugün Almanya'ya gidecek.

İSTANBUL - Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını İstanbul'da yaptığı idmanlarla tamamlayan ve dün sağlık kontrollerinden geçen Fenerbahçeli futbolcular, ikinci etap kamp çalışmaları için bugün Almanya'ya gidecek. Sabah saatlerinde Düsseldorf kentine hareket edecek Sarı-Lacivertli ekip, buradan yaklaşık 80 kilometre uzaklıktaki Köln kenti yakınlarındaki Bitburg Spor Okulu'na geçecek ve 22 Temmuz'a dek çalışmalarını burada sürdürecek. Daha sonra Castrop-Rauxel'deki Goldschmiedring Mercure Otel'de kampa girecek olan Fenerbahçe, 28 Temmuz'da İstanbul'a dönecek.
Dün sabah Acıbadem Hastanesi'nde yapılan sağlık kontrolleri sırasında, kaptan Ümit Özat, Türkiye gazetesinden Alişirin Gültekin'e sözlü hakaretlerde bulundu. Ümit, muhabirle çalıştığı gazeteyi beğenmediği için tartıştı. 10 numaralı forması Tuncay'a verilen Rebrov'a da takım bulması için uyarıda bulunuldu. Ukraynalı oyuncu, 10 numaralı forma konusunda tepki gösterirken yönetimin bu tavrına anlam veremediğini söyledi ve ödemesinin yapılması durumunda ayrılacağını açıkladı. (Spor Servisi)