'Almeida kafayı toplamalı'

'Almeida kafayı toplamalı'
'Almeida kafayı toplamalı'

Sakatlığını bahane ederek son iki maçta oynamayan Almeida, İBB maçında 1 puanı getiren golü kaydetmişti.

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tahir Kıran, kendisine herhangi bir transfer teklifi gelmeyen Portekizli yıldızları Almeida'nın artık kafasını toplayıp Beşiktaş için ter dökmesi gerektiğini söyledi.

İSTANBUL - Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Almeida’nın artık toparlayıp kendisini futbola vermesi gerektiğini söyledi.
Önceki akşam TRT 1’deki Stadyum programına konuşan Kıran, “Almeida, insani bir nedenle takımdan ayrılmak istediğini iletti. Yerine bir oyuncu bulmamız ve herhangi bir kulüpten teklif getirirse gündemimize alabileceğimizi söyledik. Ancak aradan geçen sürede herhangi bir kulüpten teklif getirmedi. Almeida futbolcumuzdur. Artık kendisini toparlayıp, kafasını futbola verip Beşiktaş için ter dökmelidir” dedi.
Quaresma konusuna da değinen Kıran, “Quaresma kulüp bulamadıysa oturup değerlendireceğiz. Henüz ulaşmış bir teklif yok. Ayrıca takımda kalacak olması oynayacak anlamına gelmiyor. Kendisiyle ilgili iki konumuz var. Biri maddi, diğeri disiplin. Maddi durum bizi ilgilendiriyor. Disiplin teknik heyet. Her iki konuda gelişme olabilirse dönüşü söz konusu olabilir. Olmazsa kararımız belli” diye konuştu.

Gökhan Süzen Beşiktaş’ta
Birçok yabancı oyuncunun transfer gündeminde olduğu Beşiktaş, dün sürpriz bir şekilde İstanbul BB’nin solbeki Gökhan Süzen’i renklerine bağladı. Kartal, Gökhan’a karşılık İBB’ye Emre Özkan ve 200 bin euro verdi. Galatasaray altyapısında da oynayan ve 2006’da İBB ile anlaşan Süzen, 2007-08’de Alibeyköy’e kiralandı. 25 yaşındaki Süzen, yeniden döndüğü İBB’nin değişmezlerinden oldu. 1 kez milli olan Süzen, 99 lig maçında 2 gol kaydetti.