Almeida ve Fernandes itirafı

Almeida ve Fernandes itirafı
Almeida ve Fernandes itirafı
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Almeida ve Fernandes ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Gazetesi'nin sorularını yanıtlayan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş 'ta tavan ücretler olduğunu ve sözleşmeleri bütçeye uygun yapmak istediklerini belirtti.

Beşiktaş'ta 'yok artık' dedirten olay


"Manuel Fernandes planladığımız bütçenin dışında fiyatlar talep ediyor. Fakat Beşiktaş'ta oynama isteği nedeniyle teklifimizi kabul edeceğini düşünüyorum" diyen Beşiktaş İkinci Başkanı, "Almeida da vermek istediğimiz ücretin çok uzağında. Her iki oyuncuyla görüşmelerimiz sürüyor" ifadelerini kullandı.

Profesyonellik gereği kadroya müdahalede bulunamayacağını vurgulayan Çebi, "Bir yönetici olarak yaptığımız transferlerin değerlendirilmesini ve takıma kazandırılması gerektiğini düşünüyorum. Bu sadece benim görüşümdür. Profesyonel kadrolara etki edecek tavır ve davranışlarda bulunmam" dedi.

Ronaldinho transferine de değinen Ahmet Nur Çebi, "Ronaldinho ile görüşme yapmak üzere yetkilendirildim. Üzerime düşeni yapmaya devam ediyorum, ama bu transfer bütçemizin kabul edebileceği sınırlar içinde olmalı. Halen de bunu sağlamak için mücadele ediyorum" şeklinde konuştu.

Kupada 4. tur programı