Almeida yine yarım sezon oynadı

Almeida yine yarım sezon oynadı
Almeida yine yarım sezon oynadı
Beşiktaş'ın Portekizli golcüsü Hugo Almeida, geçmiş sezonlardaki sıkıntısını bu yıl da yaşadı.

İSTANBUL - Siyah-beyazlı takıma geldiği dönemden bu yana istikrar sıkıntısı yaşayan Hugo Almeida, geçmiş sezonlarda olduğu gibi 2013-2014'te de yarım sezonda skorer oyun ortaya koydu.

Tolga patladı: Kimdir bu menajer?


Bu sezon ligin ilk yarısında başarılı bir görüntü ortaya koyan Portekizli oyuncu, ikinci yarıda beklenen performansa ulaşamadı. Sezonun ilk devresinde takımına 9 gol kazandıran siyah-beyazlı futbolcu, ikinci yarıda şu ana dek sadece 3 kez rakip fileleri havalandırabildi. Hugo Almeida, benzer görüntüyü geçen sezon ve ondan önceki dönemde de ortaya koydu.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve yönetimin anlaşmak için girişimde bulunduğu forvet oyuncusu, 2012-2013'ün ilk yarısında yine görevini yaptı ve 9 gol attı. Siyah-beyazlı formayla sadece yarım sezon başarılı görüntü ortaya koyabilen Portekizli futbolcu, geçen sezonun ikinci yarısında ise tamamen sustu ve gol atma başarısı gösteremedi.

2011-2012'DE İLK YARIDA SUSKUNDU

Hugo Almeida, Beşiktaş formasıyla 2011-2012'de ilk yarı etkisiz kalıp ikinci yarı açıldı. 2011-2012'nin ilk yarısında sadece 3 gol atabilen siyah-beyazlı oyuncu, ikinci yarıda daha başarılı görüntü ortaya koymayı başardı ve 8 gol kaydetti.

2010-2011 sezonunun devre arasında Beşiktaş'a transfer olan ve ilk yarım sezonunda sadece 4 gol atabilen Almeida'nın, yarım sezonluk performansları sonrası yönetimin tavrı merakla bekleniyor. (AA)

Beşiktaş'tan köy takımına...