Almeida'dan transfer açıklaması

Almeida'dan transfer açıklaması
Almeida'dan transfer açıklaması
Beşiktaş ile mukavelesi sezon sonunda bitecek olan Almeida, henüz kariyeri ile ilgili karar vermediğini söyledi.

Övünç ÖZDEM / LIENZ (DHA) - Hugo Almeida, bugüne kadar kimse ile görüşmediğini belirterek, "Ne başka bir kulüple, ne de Beşiktaş yöneticileriyle masaya oturdum" dedi.

Gökçek'ten Çarşı'yı kızdıracak sözler


Siyah-beyazlı takım ile Avusturya'da kampta bulunan Portekizli futbolcu, Beşiktaş Yönetim ile İstanbul 'da konuşacağını ifade ederek, şunları söyledi:
"Son dönemde benim hakkımda birçok haber çıkıyor. Ben de bu haberlerin farkındayım. Ancak bu haberler gerçeği yansıtmıyor. Benim bugüne kadar kimse ile görüşmem olmadı. Ne başka bir kulüp ile ne de Beşiktaş yönetimi ile masaya oturdum. Beşiktaş ile bir yıl daha mukavelem var. Ben bir yıl daha burada oynamak istiyorum. Beşiktaş'ta mutluyum. Ancak daha sonrası için bir karar vermedim. Şu anda sadece yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyorum. Umarım sakatlık yaşamadan bu kampı noktalarım. Yaklaşık 10 gün sonra İstanbul'a döneceğiz. Kariyerim ve sözleşmem hakkındaki görüşmeleri İstanbul'a döndükten sonra yapacağım. Bugün itibarıyla bir şey söyleyemem. Gelecekte ne olacağı, İstanbul'da yönetim kurulu üyelerimiz ve başkanımız ile görüştükten sonra netleşecek."

İşte Tolga Zengin'in maliyeti