Almeida'nın sağlık durumu

Almeida'nın sağlık durumu
Almeida'nın sağlık durumu
Süper Lig'in 33. haftasında oynayacağı Elazığspor maçının hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'a golcü oyuncu Hugo Almeida'dan müjdeli haber geldi.

İSTANBUL - Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana ısınma koşularıyla başlayan siyah-beyazlı futbolcular, esneme hareketlerinin ardından istasyon programı uyguladı, daha sonra elle pas çalışması ve taktik hazırlık yaptı. Antrenman, tam sahada yapılan çift kale maçla sona erdi.

Tedavi olan Manuel Fernandes, Ersan Adem Gülüm ve Necip Uysal'ın yanı sıra bireysel hazırlık yapan Julien Escude çalışmada yer almadı, Ömer Şişmanoğlu ise takıma katıldı.

Geçtiğimiz gün yapılan antrenmanda, çift kale maç sırasında sol arka adalesinde ağrı hissettiği için tedavi amaçlı dinlendirilen Hugo Almeida'nın MR'ının çekildiği ve bu bölgede herhangi bir ödem olmadığı açıklandı. Portekizli futbolcunun, tedbir amaçlı salonda çalıştığı bildirildi.

Beşiktaş , Elazığspor maçı hazırlıklarını yarın sabah yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve öğleden sonra uçakla Elazığ'a gidecek. (AA)