Alpay'ın kuklası darağacında

SKY Televizyonu, Türkiye-İngiltere maçının devre arasında soyunma
odası tünelinde yaşanan olayların görüntülerini, bültenlerinin ilk haberi...

LONDRA - SKY Televizyonu, Türkiye-İngiltere maçının devre arasında soyunma
odası tünelinde yaşanan olayların görüntülerini, bültenlerinin ilk haberi haline getirdi, bir ara TRT kamerasının önünü kapatan elin ise David Beckham'a ait olduğunu duyurdu.
İngiliz televizyonu, Aston Villa oyuncusu Alpay Özalan'ı, İngiltere'ye dönüşünde sevimsiz bir havanın bekliyor olacağı tahmininde bulunurken, gelen elektronik posta mesajlarının bu durumun habercisi olduğunu belirtti.
Bu mesajlarda, Alpay'a kendi kulübünün taraftarları arasında bile öfke duyulduğuna dair güçlü işaretlerin bulunduğu öne sürüldü.
The Independent gazetesi, Alpay Özalan'a Ocak ayında açılacak ara transfer döneminde, Hertha Berlin yolunun açılabileceğini ifade etti. Gazete, "Daha önce kulüpten ayrılma niyetini dile getiren Alpay, beklediğinden kötü karşılanabilir" diye yazdı. The Times, Birmingham'daki bir grup taraftarın Alpay kuklasını bir elektrik direğine yaptıkları darağacına astıkları ana ait fotoğrafı yayınladı. Alpay'ın haftada 22 bin sterlin aldığını hatırlatan Guardian, bir Aston Villa yöneticisinin bu kontratın yenilenmeyeceğini söylediğini ileri sürdü. İngiliz tabloid gazeteleri de milli futbolcuyu, 'İngiliz düşmanı' ilan etti.
(Spor Servisi)