'Alper Potuk Beşiktaşlı'

'Alper Potuk Beşiktaşlı'
'Alper Potuk Beşiktaşlı'
Başkan Fikret Orman'a sert eleştiriler yöneltti, Fenerbahçeli futbolcu için ilginç bir iddiada bulundu.

Beşiktaş Kulübü eski yönetici Seyit Ateş, Beyaz TV muhabiri Devrim Zengi'ye çarpıcı açıklamlar yaptı.

Oğuzhan'a 5 yıllık sözleşme


"FİKRET ORMAN İSTESEYDİ ALPER BEŞİKTAŞ'TAYDI"

Ben Alper Potuk'u alın dedim ve iki kez Alper ile görüştüm. Türkiye ’de hiç kimse Alper Potuk’un yanına gidemezken, transfer ile ilgili görüşme yapamazken, ben iki kez Eskişehir’e gittim ve Alper ile görüşme yaptım. "Beşiktaş’a gelmek isterim" dedi. "Siz yeter ki kulübümle anlaşın" dedi. Alper Potuk yüzde 100 Beşiktaşlı.

"ALMAYIN DEDİKLERİMİ ALDILAR"

Veysel Sarı, Alper Potuk, Manisa’dayken Ahmet İlhan şu anda Karabük’te oynuyor. Gençlerbirliği’nin sol beki Tosic dedim. Gençlerbirliği’nin stoperi Aykut Demir dedim, şu an Trabzon’da oynuyor. Ben bu tür adamları teklif ettim. Antalyaspor’dan Emrah Başsan, Musa Nizam, ben bunları teklif ettim. Hepsini liste şeklinde sundum arkadaşlara, ama maalesef biz bunları yapmadık. Israrla alınmasın dediğimde Uğur Boral alındı, Escude alındı, Mehmet Akgün alındı. Mehmet Akgün’ün sakat olduğuna dair belge getirdim yönetim kuruluna dedim ki bu adam sakat, müzmin sakat.

"DENTINHO BOMBA! HALI SAHA OYUNCUSU"

Escude bana rağmen alındı. Uğur Boral almayın dememe rağmen alındı. Dentinho, ben Dentinho ile ilgili bomba dedim bir gazetede çıktı, benim haberim olmadan resmi siteden yalanlandı. Bana göre Dentinho bomba, ne yaptı bugüne kadar? Verdiğimiz paranın karşılığını verdi mi, hangi maçta oynadı? Yani Dentinho tarzında futbol oynayan Türkiye’de halı sahalara gidin takip edin her semtte on tane adam bulursunuz.

Sivok: Kaptanlık benim için büyük onur


"BU TRANSFER AÇIKLANMALI"

Bunlar alınmasın dediğimde alındıysa kamuoyunun hafızasında insanların vicdanında sorular beliriyor. Bu soruların cevaplarını verecek, o gün o arkadaşları transfer edenlerdir. İnsanların soru sorma hakkı da var, bunların açıklanması onlara kalır. Neden bütün bunlara rağmen bunlar alınmış hala bende cevabı yok.

"ORMAN MOBESE KAMERASINA BİLE KONUŞUYOR"
Fikret Başkan bize daha önce dedi ki 'Konuşmayın.. Televizyonlara, kameralara, radyolara konuşmayın demeçler vermeyin' dedi. Doğru eyvallah fakat kendisi uzatılan her medya mikrofonuna konuştu. Yani biraz bunu söylerken şey olarak söylemiyorum yani sayın başkanın çok konuştuğuna dair bir bilgi sahibi olasınız diye söylüyorum. Sonra nerdeyse başkan mobese kameralarına konuşacak şimdi kapılardaki zillere nerdeyse konuşmaya başladı sayın başkan.

Cüneyt Çakır'a süper not