Alper'den rehavet uyarısı

Skipper Bologna karşısındaki 20 sayı, 7 ribauntluk performansıyla Efes Pilsen'i galibiyete taşıyan Alper Yılmaz, galibiyetin gereğinden fazla büyütülmemesi gerektiğini söyledi.

İSTANBUL - Skipper Bologna karşısındaki 20 sayı, 7 ribauntluk performansıyla Efes Pilsen'i galibiyete taşıyan Alper Yılmaz, galibiyetin gereğinden fazla büyütülmemesi gerektiğini söyledi. Tecrübeli forvet, "Ben atmışım, ya da bir başkası çok atmış önemli değil. Ben sahaya çıktığımda elimden ne geliyorsa yaparım. O maçta performansım nasıl olur bilemem ama şut atmaktan hiç korkmam. Skipper maçında takım olarak çok iyiydik. Ancak henüz kazanılmış bir şey yok. Ne kupa aldık, ne şampiyon olduk. Önümüzdeki maçlara bakmalıyız" diye konuştu.
Kambala'nın sahaya çıkıp yanlarında olmasını da özverili bir davranış olarak nitelendiren Alper Yılmaz, sözlerini şöyle tamamladı: "Özel bir durumu vardı. Kardeşini kaybetti. Açıkçası ben olsam aynı davranışı gösteremezdim. Onun acısını biz de yaşadık ve bu galibiyeti Kambala'ya armağan ettik." (Spor Servisi)