Alves'in inancı tam

Alves'in inancı tam
Alves'in inancı tam
Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves, Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını söyledi.

İSTANBUL - Fenerbahçe Gazetesi'nin 121. sayısında yer alan röportajında ilk yarıyı değerlendiren Bruno Alves, lige iyi başlayamadıklarını, ancak daha sonra maçlarda güçlerini ortaya koyduklarını belirterek, şunları kaydetti:
"Bazı maçları son dakikalarda attığımız gollerle kazandık. Bu durum bazı kesimler tarafından eleştirilse de son ana kadar savaştığımızın göstergesidir. Yenilmek ya da berabere kalmak en çok bizleri üzer. Biz her zaman galip gelmek istiyoruz. Bu isteğimiz, mücadele gücümüz ve çalışma hırsımız sezonun ilk yarısında bizi zirveye taşıdı. Bu mücadelemizi ligin ikinci yarısında da sürdürerek, şampiyonluğu çok isteyen taraftarımıza armağan edeceğiz.""ADIM ADIM ŞAMPİYONLUĞA"

Sezon sonunda şampiyonluğa ulaşacaklarına inancının çok yüksek olduğunu kaydeden Portekizli oyuncu, "Çok iyi bir teknik ekibimiz ve kaliteli oyuncu grubumuz var. Her maçı ayrı düşünüyoruz ve bu şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oynadığımız her maçta alınacak galibiyetler bizi şampiyonluğa bir adım daha yaklaştıracak ve sezon sonunda bu şampiyonluğu elde edeceğimize inancım oldukça yüksek" şeklinde görüş belirtti.

Bruno Alves, takımda forma rekabetinin kıyasıya devam ettiğini, oyuncular arasındaki rekabetin Fenerbahçe'yi daha ileriye taşıyacak bir durum olduğunu anlattı.

Fenerbahçe'nin rakibi Hannover

"TARAFTARLAR İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRIYOR"

Fenerbahçe'de kendini hiç yabancı olarak hissetmediğini vurgulayan Alves, şu ifadeleri kullandı:
"Bu dayanışma ve birliğin, 2014 yılında da devam etmesi bizi başarıya götürecektir. Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen muhteşem taraftarımız aynı şekilde bu desteğe devam etsinler. Onlar bizlere destek olduğunda ayrı bir motivasyonla sahaya çıkıyoruz ve maçlarda işimizi kolaylaştırıyorlar. Futbolda kazanmayı en çok isteyen futbolculardır. Bizler de elimizden gelenin en iyisini yaparak, 2014 yılında taraftarımızla birlikte zaferimizi kutlayacağız." (AA)

Ahmet Dursun'un Fenerbahçe pişmanlığı