Alves'in yerine Serdar Aziz

Alves'in yerine Serdar Aziz
Alves'in yerine Serdar Aziz
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım-İsmail Kartal zirvesinden 'transfer' kararı çıktı. Buna göre Bruno Alves ocak ayında yolcu. Hedef sezon başında takas ile alınamayan Serdar Aziz.

Aziz Yıldırım ile teknik direktör İsmail Kartal, dün Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasında iki saat süren bir görüşme yaptı. İkilinin dışında kimsenin alınmadığı görüşmede ana gündem maddesi transferdi.

Yanal'dan Aziz Yıldırım'a mesaj


Sabah Gazetesi'nin haberine göre; zirvede Bruno Alves'in gönderilmesinin görüşüldüğü, Kartal'ın da Portekizli yıldızın ocak ayında ayrılışına onay verdiği belirtildi. Alves'in yerine alınacak isimlerin başında Bursasporlu Serdar Aziz bulunuyor. Milli futbolcu sezon başı transferin son günü de gündeme gelmiş ve Cristian Baroni ile takas önerilmişti. Ancak Bursaspor'un hocası Şenol Güneş Serdar'a izin vermemişti. Bunu da dikkate alan sarı-lacivertliler bu kez Bursaspor'un kapısını para teklifi ile çalacak.

SÖZLEŞMESİ 2018'E KADAR

Milli Takım'daki performansıyla alkış alan Serdar'ın 2018 yılına kadar Bursaspor ile sözleşmesi bulunuyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın, Egemen Korkmaz ve Michal Kadlec'in sol ayaklı olması nedeniyle sol ayaklı bir stopere daha sıcak bakmadığı ifade edildi. Stoperin yerli ya da yabancı olmasından çok maliyeti üzerinde duran sarı-lacivertliler, bu nedenle menajerlerin önerdiği yabancılara sıcak bakmıyor.

Aziz Yıldırım rekor kırdı!