Alves'ten olay yaratacak Bilic iddiası

Alves'ten olay yaratacak Bilic iddiası
Alves'ten olay yaratacak Bilic iddiası
Fenerbahçe forması giyen Portekizli savunma oyuncusu Bruno Alves, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in, derbi maç sırasında kendisine küfür ettiğini ileri sürdü.

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde, Emmanuel Emenike’nin sahayı terk etmek istemesiyle başlayan olaylar hala güncelliğini koruyor. Maç sonrası iki kulüp, birbirlerine karşı ağır sözler içeren açıklamalarıyla gerilimi daha da tırmandırdı. Öyle ki bu gerilim Hollanda maçı için kampta bulunan A Milli Takım’a kadar yansıdı. Bu olaylara bir isim daha dahil oldu; Bruno Alves.

Silah skandalı bitmeden küfür darbesi!

Fenerbahçe’nin yıldızı, derbide Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ile tartışan ilk isimdi. Alves, o anı şöyle anlattı:
"Anlayamadığım bir şekilde yaşanan olaylar sonrası herkes nedense kaptanımız Emre Belözoğlu'na yükleniyor. Bu oldukça anlamsız. Orada Beşiktaş kulübesi haddi olmayacak bir şekilde Emenike olayına müdahil oldu. Daha sonra ben yardımcı antrenörleriyle tartışırken, Bilic bana küfretmeye başladı."

"EMRE’NİN HAREKETİ BENİ MUTLU ETTİ"

Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic’in kendisine yönelik küfürlerine bir anlam veremediğini belirten Portekizli futbolcu, "Emre de bir kaptan olarak üstüne düşeni yaptı ve araya girip beni savundu. İyi bir takım olmanın yolu bu tip şeylerden geçer, iyi bir takım olmak için iyi bir kaptana ihtiyacınız vardır. Emre bu davranışıyla beni çok mutlu etti. Bunun için de takım arkadaşıma yüklenilmesini saçma buluyorum” ifadesini kullandı. (Habertürk)

Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!