'Amacımız şampiyonluk'

Fenerbahçeli futbolcu Ceyhun Eriş, sezon sonundaki hedeflerinin ligi şampiyon bitirerek Şampiyonlar Ligi'ne katılabilmek olduğunu vurguladı ve "Fenerbahçeli, ikinci sırada bulunmaya tahammül edemez" dedi.

İSTANBUL - Fenerbahçeli futbolcu Ceyhun Eriş, sezon sonundaki hedeflerinin ligi şampiyon bitirerek Şampiyonlar Ligi'ne katılabilmek olduğunu vurguladı ve "Fenerbahçeli, ikinci sırada bulunmaya tahammül edemez" dedi. Genç futbolcu, aldıkları kötü sonuçlara karşın umutlarını hiçbir zaman yitirmediklerini kaydederek, sezon sonu hedefleriyle ilgili olarak şöyle konuştu: "Tabii ki Şampiyonlar Ligi de mutlaka büyük bir hedef. Ama Fenerbahçeli, ikinci sırada bulunmaya tahammül edemez. Hedefimiz şampiyonluktur. Ama şu an için kesin konuşmak mümkün değil. Elimizden gelen her şeyi yaparak şampiyon olmaya çalışacağız."
Geçmişte de bunun örneklerinin yer aldığını belirten Ceyhun, puan farkının kapanabileceğini kaydederek, taraftarlarından destek istedi. Ceyhun, "Çok iyi bir kamp dönemi geçirmiştik. Takım içinde diyalog çok iyi. Bu olumlu şartlarda taraftarın davranışı bize katkı sağlıyor. Bizden desteklerini esirgemesinler" dedi.
Ceyhun, Ortega ile kıyaslanmasıyla ilgili de, "Takdir hocamızın. Saygı duymak lazım. Mutlaka oynamayınca üzüleceğiz. Görev verildiği zaman da elimizden geleni yaparız" yorumunu yaptı. Sezon sonunda sözleşmesi sona eren Ceyhun, transferi konusunda şimdiden, Sadettin Saran ile görüşmeler yaptılarını, ancak henüz bu konuda bir gelişme olmadığını söyledi. (Spor Servisi)