'Aman ha Ozan, dikkat et'

'Aman ha Ozan, dikkat et'
'Aman ha Ozan, dikkat et'
Fenerbahçe'nin sezon başında Bursaspor'dan 7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer ettiği Ozan Tufan, Ajax karşısında ikinci yarıda oyuna girdi. Üst üste pas hataları yapınca tribünlerin tepkisini çeken genç futbolcu ile ilgili Yılmaz Vural'dan çarpıcı açıklamalar geldi.

NTV Spor 'da yayınlanan 'UEFA Avrupa Ligi Özel' programına katılan Yılmaz Vural, Ajax maçında tepki gösterilen Ozan Tufan'a uyarıda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, "Ozan Tufan için çok önemli rakamlar ödendi. Ama Ozan'da biraz gerileme var. Kendisini çok seviyorum. Benim de kulağıma bir şeyler geliyor. İstanbul çok farklı alemdir. Futbol dışı olmaya insanı zorlayan şartlar vardır" dedi.

Genç futbolcunun çok tedirgin olduğunu vurgulayan Yılmaz Vural, "Aman ha Ozan! Dikkat et kendine. Fiziksel temposunu kaybettiğinde formunu kaybedersin. Bakıyorum, çok tedirgin. Aldığı topu veriyor. Kaptıracaksan da kaptır. Sen bunun için geldin. Ozan yapacak tabii bunu. Sen yurt dışına gidecek oyunlardan bir tanesisin" ifadelerini kullandı.