"Amrabat dönecek, Bruma kalacak"

"Amrabat dönecek, Bruma kalacak"
"Amrabat dönecek, Bruma kalacak"
Kardemir Karabükspor galibiyeti sonrasında Galatasaray kafilesi otobüsle keyif içinde İstanbul'a dönerken, teknik direktör Cesare Prandelli milli maç arası olmasına rağmen takıma sadece bir gün izin verdi.

RADİKAL - Sarı kırmızılıların Karabükspor galibiyeti ile Prandelli'nin koltuğu da biraz olsun rahatlarken, sarı kırmızılı yönetimde başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak, yeni teknik direktör arayışı yönündeki haberleri yalanladı. Gelecek sezonun yapılanması ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Albayrak şöyle konuştu:

"Hocamız ile bundan sonra daha da iyi günlere doğru yürüyeceğiz. Sıkıntılarımız bitecek. Kadromuz çok kaliteli. Yurt dışında oynayan başarılı oyuncularımız var. Amrabat'ı dikkatle takip ediyoruz. Geldiğinde 53 numaralı formayı ona ben vermiştim. Dönecek ve yine 53 numaralı formayı yine vereceğim. Bruma genç oyuncu. Menajeri ile konuştum. Yabancı kontenjanı sebebiyle oynayamıyor ama gelecekte forma giyecek. Bu durumu ona izah ettim. Bundan sonra daha azimli olacağına inanıyorum ." (Kadir ÇETİNÇALI -DHA)


  ETİKETLER:

  Karabükspor

  ,

  Bruma

  ,

  başkan

  ,

  genç

  ,

  forma