Amrabat gemileri yaktı

Amrabat gemileri yaktı
Amrabat gemileri yaktı
Galatasaray'da fazla forma şansı bulamayan Amrabat, "İngiltere ve başka ülkeden teklif var" diyerek ayrılık mesajı gönderdi.

Nordin Amrabat, ara transfer döneminde takımdan ayrılabileceğinin sinyallerini verdi.

G.Saray'dan açıklama: Terim-Mancini kıyası...


Sporx.com'da yer lan habere göre; Faslı hücum oyuncusu için yurtdışından gelen transfer teklifleri olduğu Amrabat tarafından da doğrulandı.

Real Madrid karşısında deplasmanda alınan 4-1'lik yenilgi sonrası Amrabat, " İngiltere ve başka bir ülkeden teklif var. Durumum konusunda kulübümü de bilgilendirdim. Kulüp de sonrasında beni takımda tutmak istediğini belirtti. Bu nedenle şimdilik Galatasaray 'da kalacağım, ama ben futbol oynamak istiyorum. Görüşmede bunu söyledim. Şu anda bütün seçenekleri göz önünde bulundurma aşamasında olmak zorundayız. Önüme ne çıkacak göreceğiz" açıklamasını yaptı.

26 yaşındaki Amrabat, geçtiğimiz haftalarda basında yer alan Groningen, Twente ve Utrecht'e önerildiği söylentilerini ise "Bu, saçmalık. Hollanda'da bir takımla temasa geçilmedi. Hollanda basınının Türk basınına yansıyan haberlere eleştiri getirmeyip kontrol etmeden servis etmesine hiçbir şekilde anlam veremiyorum" sözleri ile yalanladı.

'Sen anlatırsan gol olur' dedi ve...