Amrabat şaşırttı: G.Saray elenir!

Amrabat şaşırttı: G.Saray elenir!
Amrabat şaşırttı: G.Saray elenir!
Galatasaray'dan Malaga'ya kiralık giden Nordin Amrabat, sarı-kırmızlı takıma Chelsea karşısında tur şansı tanımadı.

İSPANYA - Nordin Amrabat, bir İspanyol gazetesine verdiği özel röportajda, Malaga’daki ilk günleri ve Galatasaray ile yoluna devam edip etmeyeceği konusunda açıklamalarda bulundu.

Mancini'den Semih açıklaması


Devre arasında kendisine çok sayıda teklif geldiğini vurgulayan Faslı oyuncusu, "Malaga'yı La Liga'nın cazibesinden dolayı seçtim" dedi.

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi'ndeki şansının sorulması üzerine Amrabat, "Galatasaray, Chelsea ile iki zorlu maç oynayacak. Muhtemelen eleneceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

"Malaga’da kiralık dönemin bittikten sonra Galatasaray'a dönecek misin?" sorusuna ise milli futbolcu, "Önünde 4 ay daha var. Sezon bittiğinde bu konuyu Galatasaray yönetimi ile konuşacağız. Teknik direktör Roberto Mancini, şimdilik gitmem gerektiğini, dönünce bu konuyu tekrar değerlendireceğimizin sözünü verdi. Malaga ile devam edip etmemem performansıma bağlı. Futbolda her şey çabuk değişiyor. Burada mutlu olmama rağmen Galatasaray ile 3 yıllık daha mukavelem var" ifadelerini kullandı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Sabri Reyiz ışık hızına geçti!