Amrabat'ı resmen istediler

Amrabat'ı resmen istediler
Amrabat'ı resmen istediler
Malaga Kulübü, Nordin Amrabat'ın bonservisini almak için Galatasaray ile pazarlık masasına oturuyor.

Malaga Genel Direktörü Vicente Casado, Galatasaray 'dan kiralık olarak kendilerinde forma giyen Nordin Amrabat'ın bonservisini almak istediklerini, ancak bunun için önce maddi kaynak yaratmaları gerektiğini söyledi.

"TÜRKLERLE MÜZAKERE ETMEK ZOR"

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Cassado, "Amrabat'ı almak için öncelikle oyuncu satacağız. Bu yüzden kadromuzdaki oyuncular için gelecek tekliflere kulüp olarak açığız. Biz zaten çok önceden beri Amrabat'ı almak için uğraşıyoruz. Daha önce onun için İstanbul 'a beş kere gittik. Şimdi aynı çabayı bonservisini almak için sergileyeceğiz. Ancak açık konuşmak gerekirse Türklerle müzakere etmek hep çok zor oluyor. Amrabat biz kendisinin burada olmasını istediğimiz için burada" dedi.

GALATASARAY NAKİT İSTİYOR

Malaga Kulübü'nün, Faslı futbolcu için ödemesi gereken 3.5 milyon Euro'luk kısmı taksitler halinde ödemek istediği ancak bu konuda sarı-kırmızılıların net tavır koyduğu ve parayı nakit istediği aktarılıyor. Eğer Galatasaray, Amrabat'ı 3.5 milyon Euro'ya satabilirse sezon başında Malaga'dan aldığı kiralama ücretiyle birlikte Faslı oyuncudan 4.5 milyon Euro kazanmış olacak.