Amrabat'ın isyanı: Kurban oldum!

Amrabat'ın isyanı: Kurban oldum!
Amrabat'ın isyanı: Kurban oldum!
Galatasaray'ın sezon sonuna kadar Malaga'ya kiraladığı Nordin Amrabat, transferi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hollanda basınına konuşan Nordin Amrabat, transfer süreciyle ilgili bilgi verdi.

Malaga'da Amrabat sevinci


Sezonun geri kalanında Malaga forması giyecek olan Nordin Amrabat, "Malaga benim durumumu biliyordu ve birçok kulüp gibi beni transfer etmeye gönüllü oldu. Ben de burayı tercih ettim. Yarın sözleşme imzalayacağım. Malaga halen cazip bir kulüp ve İspanya Ligi'nde güçlü bir rekabet var. Emin olmak için Mounir El Hamdaoui'yi aradım. Mounir ile birlikte Fas Milli Takımı'nda birlikte oynadım ve bana risk almamı tavsiye etti" ifadelerini kullandı.

Malaga'nın kendisini satın alma opsiyonuyla kiralamadığının altını çizen Faslı oyuncu, " Galatasaray ile 2017'nin ortalarına kadar olan sözleşmeme sadık kalacağım. Başarılı olmak istiyorum ve yazın İstanbul 'a döneceğim" dedi.

Heitinga'ya Mancini vetosu


6+0+4 TEPKİSİ

Amrabat, " Başkan ve teknik direktör Roberto Mancini, bana inandıklarını söylediler. Takım arkadaşlarım Didier Drogba ve Wesley Sneijder de beni takdir ettiklerini sıklıkla dile getirdiler. Juventus maçıyla beraber Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm maçlarda oynamış oldum. Türkiye Ligi'nde ise yabancı kuralının kurbanı oldum. 6 yabancıya izin veriliyor" dedi.

Malaga'da elinden gelenin en iyisini yapmak istediğini dile getiren 26 yaşındaki futbolcu, "Amrabat'ın halen oyunda olduğunu göstermeye çalışacağım" dedi. (Ajansspor)

Mancini'den 'etik' göndermesi!