Anadolu Efes'in son şansı

Anadolu Efes'in son şansı
Anadolu Efes'in son şansı
Anadolu Efes Başantrenörü Oktay Mahmuti, Real Madrid maçını kazanıp, diğer karşılaşmaların sonucuna bakmadan Top 16'ya kalmak istediklerini söyledi.

İSTANBUL (AA) - Oktay Mahmuti, Top 16 için son dönemece girdiklerini ve kazanmak zorunda olduklarını belirterek, "Real Madrid karşılaşması Top 16 yolunda son şansımız. Bu karşılaşmadan mutlak galibiyet ile ayrılarak bir üst tura yükselmek amacındayız. Başka takımların alacağı sonuçlara göre hesap yapmadan kendi kaderimizi kendimiz tayin etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Avrupa arenasında son yılların en kritik maçlarından birine çıkacaklarını kaydeden Mahmuti, "Taraftarımız ile birlikte yılın son Avrupa Ligi maçında zafer yaşamak istiyoruz" dedi.

DOĞUŞ BALBAY: KAZANMALIYIZ

Anadolu Efes'in milli oyuncusu Doğuş Balbay ise, Avrupa Ligi'nde gruplarındaki son maça çıkacaklarını hatırlatarak, şunları söyledi:
"Mutlak kazanmamız gereken bir maç. Diğer takımların oynayacağı maçların sonucuna göre değil, kendi alacağımız sonuca göre Top 16'ya yükselmek istiyoruz. Önceki sezonlarda Real Madrid'i evimizde yenmiştik, bu sezon da bunu tekrarlayarak bir üst tura adım atmak hedefindeyiz."