Anadolu takımları onun için sıraya girdi

Anadolu takımları onun için sıraya girdi
Anadolu takımları onun için sıraya girdi
Teknik direktör Vitor Pereira'nın 'veto' ettiği İsveçli orta saha oyuncusu Samuel Holmen'in adı süper lig takımlarıyla anılmaya devam ediyor.

İki sezon önce Başakşehir FK’den, Fenerbahçe ’ye transfer olan ve bir türlü bekleneni veremeyen İsveçli futbolcu Samuel Holmen’in geleceği belirsizliğini koruyor. Teknik direktör Vitor Pereira’nın kendisi ile ilgili 'olumsuz' rapor vermesinin ardından kulüp araması istenen İsveçli orta saha için daha önce Antalyaspor ve Konyaspor girişimlerde bulunmuş ancak sonuç alamamıştı. Fenerbahçe’nin Ozan Tufan transferinin ardından Bursaspor’a gönderileceğine dair söylentiler olmasına karşın bu transferde gerçekleşmemişti.

İsveçli futbolcuyu menajeri aracılığıyla Kasımpaşa’ya önerildiği ortaya çıktı. Görüşmelerin gerçekleştirildiği ve ortaya çıkan fiyatın lacivert-beyazlı takıma fazla geldiği belirtiliyor. 1.3 milyon Euro yıllık ücret talep eden 31 yaşındaki futbolcuyu takımda görmek isteyen Rıza Çalımbay ısrarını sürdürüyor. Bu sezon yüksek maliyetlerden kaçınan yönetimin, Holmen için tüm şartları zorlayacağı öğrenildi.

31 yaşındaki İsveçli futbolcu için Bursaspor'un da hala tetikte olduğu belirtiliyor.