Andorra ve Romanya maçlarının hakemleri

Andorra ve Romanya maçlarının hakemleri
Andorra ve Romanya maçlarının hakemleri
2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu'nda oynanacak Türkiye-Andorra ve Romanya-Türkiye maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu.

İSTANBUL (AA) - A Milli Futbol Takımı'nın, 6 Eylül Cuma günü Andorra ile Kayseri'de yapacağı karşılaşmayı Lüksemburg Futbol Federasyonu'ndan hakem Sven Bindels yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nda saat 21.00'de oynanacak mücadelede Bindels'in yardımcılıklarını Marco Tropeano ve Steven Curfs'un gerçekleştireceği kaydedildi. Laurent Kopriwa ise maçta dördüncü hakem olarak görev alacak.

ROMANYA MAÇINA NORVEÇLİ HAKEM

A Milli Futbol Takımı'nın 10 Eylül Salı günü deplasmanda Romanya ile yapacağı karşılaşmayı, Norveç Futbol Federasyonu'ndan hakem Svein Oddvar Moen yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Romanya'nın başkenti Bükreş'te National Arena'da saat 21.00'de oynanacak mücadelede, Moen'in yardımcılıklarını Kim Haglund ve Frank Andas'ın gerçekleştirileceği kaydedildi.

Ken Henry Johnsen'in dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemleri ise Alan Freeland ve Nebojsa Ivkovic olacak.