Anelka'dan mesaj var

Anelka'dan mesaj var
Anelka'dan mesaj var
Yıldız golcü Anelka, hakkında çıkan transfer iddialarına twitter'dan yanıt verdi.

Premier Lig ekiplerinden West Bromwich Albion'un golcüsü Nicolas Anelka, sezon sonuna kadar kulübünde kalacağını ve Lazio başta olmak üzere diğer takımlardan aldığı teklifleri daha sonra değerlendireceğini açıkladı.

Sosyal medya üzerinden hakkında çıkan transfer söylentilerine cevap veren Fransız futbolcu, kendisiyle ilgilenen takımlar olduğunu doğrulayarak, "Son günlerde benimle yakından ilgilenen Lazio ve diğer tüm kulüplere teşekkür ederim. Ayrılmaya karar verirsem, yaza görüşmek üzere" ifadesini kullandı.

Son günlerde yaşadığı olaylar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ve ada basınınca başka kulüplere transfer olabileceği iddia edilen Anelka, hatalı bir hareket yapmadığını ve futbol hayatına İngiltere'de devam etmekten mutluluk duyduğunu da vurguladı.

Sezon sonun kadar West Bromwich'te kalacağını belirten Fransız oyuncu, "Artık tüm konsantrasyonumu sahaya vereceğim, her zamanki gibi elimden geleni yapmaya çalışacağım" dedi.

West Bromwich Albion'un West Ham United ile 28 Aralık'ta oynadığı maçta attığı gol sonrası Nazi selamına benzetilen hareketi nedeniyle hakkında İngiltere Futbol Federasyonu tarafından soruşturma başlatılan Anelka, yanlış anlaşıldığını vurgulayarak federasyona soruşturmanın düşürülmesini talep etmişti. (AA)