Ankara patlamasında Umut Bulut'un babası hayatını kaybetti

Ankara patlamasında Umut Bulut'un babası hayatını kaybetti
Ankara patlamasında Umut Bulut'un babası hayatını kaybetti
Ankara'da dün meydana gelen terör saldırısında yaşamını yitiren 37 kişi arasında Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut'un babası Kemal Bulut da bulunuyor. Baba Bulut'un, 1-1 biten Gençlerbirliği-Galatasaray maçını Ankara 19 Mayıs Stadı'nda izlediği ve eve dönüş yolunda hain saldırıya maruz kaldığı öğrenildi.

İSTANBUL - Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut 'un babası Kemal Bulut,  Ankara 'da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybetti.

Galatasaray Kulübü'nden alınan bilgiye göre, sarı-kırmızılı takımın dün Spor Toto Süper Lig 'de Gençlerbirliği ile Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynadığı karşılaşma öncesi sarı-kırmızılı kafileyi kamp yaptığı otelde ziyaret eden ve daha sonra karşılaşmayı tribünden takip eden Kemal Bulut, müsabakanın ardından meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybetti.

Umut Bulut'un en acı doğum günü!

ISINMAYA ÇIKTIĞINDA BABASINA EL SALLADI

Gençlerbirliği-Galatasaray maçı öncesi babasını tribünde gören Umut Bulut, o yöne doğru giderek uzaktan da olsa babasına el salladı. Misafir tribününde Ankaragücülü eski futbolcu ile yöneticiler ve ilk 18'e giremeyen Galatasaraylı oyuncularla birlikte maçı izleyen Kemal Bulut, oğlunu son kez statta görmüş oldu.

OĞLUNUN AÇTIĞI OTO KUAFÖRÜNDE VEFAT ETTİ

Baba Bulut, maç sonunda Umut Bulut'un yanına inemedi ve çevresindekilere "Ben şimdi Umut'u göremem, burası çok kalabalık ve aşağısı da kalabalıktır, yoğundur ben eve gideyim" dedi. Yüzüncüyıl Mahallesi'ndeki evine gitmeden önce işyerine uğrayan Kemal Bulut, oğlunun kendisi için Kızılay'da açtığı oto kuaföründe vefat etti.

SOYUNMA ODASINDA GELEN TELEFONLA YIKILDI

Maçtan sonra İstanbul'a dönen Galatasaray kafilesi, bu sabah Florya'da antrenmana çıktı. Umut Bulut, antrenman tesislerindeki soyunma odasında abisinden gelen telefon ile acı haberi aldı. Umut apar topar Ankara'ya gitmek için yola çıktı. Galatasaraylı idareciler, son derece üzgün olan Umut'u yalnız bırakmazken, 2 kulüp personeli golcü futbolcuya refakat etti.

Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut, babası Kemal Bulut ile birlikte

Maçta görev yapan polis de can verdi