Ankara'da zirve havaları

Ankara'da zirve havaları
Ankara'da zirve havaları

Pitbull lakaplı Melo, Gençlerbirliği maçında gol atıp Gangnam dansı yaparak sevinmek istediğini söylemişti.

Süper Lig'in 8. hafta açılış maçında lider Galatasaray ile üçüncü sıradaki Gençlerbirliği Ankara'da karşı karşıya geliyor. Aslan, başkentte yeni bir çıkış arıyor.

ANKARA - Milli maçlar nedeniyle bir hafta ara verilen Süper Lig’in 8. hafta açılışı başkentte yapılıyor. Lider Galatasaray , lig üçüncüsü Gençlerbirliği’ne konuk oluyor. Ligin son iki haftasında beş puan kaybederek zirvedeki avantajını yitiren Galatasaray, kendisinin aksine son iki maçta 6 puan çıkartarak sıralamada yukarıya tırmanan Gençlerbirliği karşısında çıkış arıyor.
Sarı-Kırmızılı ekibin Ankara’ya giden kafilesinde milli takım kampında sakatlanan Selçuk İnan ile Burak Yılmaz’ın yanısıra sakatlıktan dönen Hakan Balta da yer alıyor.
Alkaralar’da ise sakatlığı bulunan Artun ile kart cezalısı Petroviç, 18 kişilik kadroda yer almayacak. Buna mukabil sakatlığı geçen Lekiç’in yeniden forma giymesi bekleniyor.

İlhan Cavcav Gençler’i tutacak!
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray’ı tuttuğunu belirterek, “Amcam Tayyar Cavcav bir dönem sarı-kırmızılı formayı giydi. Galatasaray’ı seven, tutan bir başkanım. Ama ne olursa olsun, konu Gençlerbirliği olduğunda babamı tanımam” dedi. Bedava bilet isteyenlere de tepki gösteren Cavcav, sözlerini şöyle sürdürdü: “Öyle ciddi yerler, şahıslar telefon ediyor ki... Çoğu parayı verip, maça gelebilecek insanlar. Sezonluk kombinemizi 75 liraya sattık. Bu tür maçlarda alacağımız para adeta can suyu.”