Ankaraspor'da Karaman dönemi

Süper Lig'de henüz galibiyet alamayan Ankaraspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Hikmet Karaman'la sezon sonuna dek resmi sözleşme imzaladı.

ANKARA - Süper Lig'de henüz galibiyet alamayan Ankaraspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Hikmet Karaman'la sezon sonuna dek resmi sözleşme imzaladı. Ankaraspor'un potansiyeli ve yönetiminin bakış açısıyla diğer kulüplerden daha ileride olduğunu ifade eden Karaman,
"Oyuncularımızın futbol kalitelerini ortaya koyup kazanmaya başlayan iyi bir takımı Ankaralı taraftarlara izlettireceğiz" diye konuştu.
Daha önce zor durumdaki birçok takımın başına geçtiği ve başarılı olduğu hatırlatılan tecrübeli çalıştırıcı, "Ben ve ekibim kendimizi kurtarıcı olarak görmüyoruz. Sıkıntıları bulunan kulüpler tarafından göreve davet edildik ve görevimizi yaptık, ama biz bu düşünceyi değiştirmek istiyoruz" yanıtını verdi. Karaman, ligde karşılaşacakları ilk rakibin Galatasaray olmasıyla ilgili olarak da, "Rakip Galatasaray değil, isterse Chelsea olsun fark etmez. Bizim için önemli olan tüm gücümüzü sahaya yansıtmak" dedi. (aa, Spor Servisi)