Antalyaspor, Eto'o ile prensipte anlaştı

Antalyaspor, Eto'o ile prensipte anlaştı
Antalyaspor, Eto'o ile prensipte anlaştı
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, "Eto'o ile prensipte anlaştık. Cumartesi günü de Ronaldinho'nin menajerliğini yapan ağabeyi ve avukatıyla Antalya'da göreşeceğiz" dedi.

ANTALYA - Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor, yıldız futbolcu Samuel Eto'o ile sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Kamerunlu yıldızın menajeri ile İstanbul 'da görüşen Gencer, bu futbolcu ile prensipte anlaştıklarını açıkladı.

Eto'o ile internet üzerinden görüntülü konuşma yaptığını aktaran Başkan Gencer, "Eto'o ve menajeri ile prensipte anlaştık. Eto'nun 3 yıllık sözleşmesi bulunan kulübü ile sözleşmesini fesh etmesi gerekiyor. Fesih işlemlerinin yarın tamamlanmasını bekliyoruz. Fesih gerçekleşince Eto'o'yu resmen transfer edeceğiz" dedi.

Antalyaspor'un Süper Lig'de kalıcı olması amacıyla güçlü bir kadro oluşturmayı hedeflediklerini kaydeden Gencer, Brezilyalı yıldız Ronaldinho ile görüşmelerin de sürdüğünü belirtti. Gencer, "Ronaldinho'nun menajerliğini yapan ağabeyi ve avukatı ile cumartesi günü Antalya'da görüşeceğiz" diye konuştu. Tolga YILDIRIM (DHA)