Antalyaspor maçında GS'nin başında Taffarel olacak

Antalyaspor maçında GS'nin başında Taffarel olacak
Antalyaspor maçında GS'nin başında Taffarel olacak
Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Fatih İşbecer, takımın Antalyaspor karşısına Taffarel'le çıkacağını açıkladı

RADİKAL - Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Fatih İşbecer, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ayrılığının ardından açıklamalarda bulundu.

GS TV'ye konuşan Fatih İşbecer, Antalyaspor maçında takımın başında Brezilyalı çalıştırıcı Claudio Taffarel'in olacağını söyledi. Fatih İşbecer'in açıklamaları şöyle:

"Karşılıklı mutabakatla bu çalışma sonlandırıldı. Gayet dostane bir toplantı oldu. Hocamız ve başkanımız aralarında anlaştı. Hocamıza bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz. Bu karar verildikten sonra hocamız camiamıza veda etmek istedi. Hocamızın camiasına teşekkür etmesini göz ardı edemezdik. Şu anda taraftarımızın resmi kanallarımızın dışında hiçbir şeye itibar etmemeli. Geçtiğimiz günlerde resmi sitemizden yalanladığımız kişi ile adımız anılıyor. Taraftarlarımız resmi kanallarımızı takip etsin. Galatasaray büyüklüğüne yakışır şekilde yoluna devam edecek. Türk futbolunda ve kulübümüzde zaman zaman bu tür değişiklikler olabiliyor. Antalyaspor maçında takımın başında Taffarel olacak. Galatasaray sezon sonunda kendisine yakışır şekilde şampiyonluk kupasını kucaklayacaktır."

DHA