Antalyaspor, Ronaldinho ile anlaştı

Antalyaspor, Ronaldinho ile anlaştı
Antalyaspor, Ronaldinho ile anlaştı
Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, Samuel Eto'o'nun ardından Ronaldinho'yu da renklerine bağlamaya hazırlandıklarını belirterek, "Bu transferi kulübe ek maliyet getirmeden sponsorlar aracılığıyla gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.

ANTALYA - Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o transferinden sonra Ronaldinho ile de prensipte anlaştıklarını vurgulayan Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, bu konuda şunları söyledi:
"Transferi, kulübe ek maliyet getirmeden gerçekleştirmek istiyoruz. Sponsorluk için görüşmeler var. Antalyaspor ile çeşitli alanlarda sponsorluk için görüşen 4 firma var. Sponsorların ilgisi, Eto'o transferini yaptıktan sonra arttı. Hafta sonuna kadar sponsorluk görüşmelerini netleştirmeyi planlıyoruz."

Ronaldinho'nun Türkiye haklarını elinde bulunduran Ümit Akbulut, sosyal paylaşım hesabından, Ronaldinho'nun 'Türkiye'ye görüştüğüm kulübe geleceğim' mesajını verdiği 10 saniyelik görüntü paylaştı.

SAĞLIK KONTROLLERİNE DEVAM

Kırmızı-beyazlı takımda yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. İki gruba ayrılan futbolculardan dün sağlık kontrolünden geçen oyuncular, Hasan Subaşı Tesisleri'nde koşu, ısınma hareketleri ve pas çalışması yaptı. Diğer grupta yer alan futbolcular da sağlık kontrolünden geçti. Kırmızı beyazlı takımın Davraz kampı da yarın başlayacak. Tolga YILDIRIM (DHA)