Antalyaspor'a üçüncü Barcelonalı!

Antalyaspor'a üçüncü Barcelonalı!
Antalyaspor'a üçüncü Barcelonalı!
Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o'yu kadrosuna katan, Ronaldinho'yu transfer etmek için büyük çaba sarfeden Antalyaspor'un hedefindeki son isim kaleci Victor Valdes...

ANTALYA - Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, transfer defterini kapatmadıklarını, takıma katkı sağlayacağını düşündükleri futbolcularla görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi.

Antalyaspor'un dünyanın gözde takımlarından biri haline gelmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Ceylan, "Samuel Eto'o gibi bir dünya yıldızını renklerimize kattık ve oldukça mutlu olduk. 'Bir yıldız transferler ettik, işimiz bitti' diye düşünmüyoruz. Takıma fayda sağlayacak kimler varsa o oyuncularla görüşmelerimizi sürdürüyoruz" dedi.

Transferleri gerçekleştirilen M'Billa Etame, Chico, Ondrej Celutska gibi isimlerle kadrolarını zenginleştirdiklerini dile getiren Ceylan, ligin gözde takımlarından biri haline gelmek istediklerini vurguladı.

Taraftarların yüzünü güldürecek, gururlandıracak transferler yapmak için çalıştıklarına dikkati çeken Ceylan, şunları kaydetti:
"Bu kapsamda görüştüğümüz yıldızlardan biri Ronaldinho, diğeri de tecrübeli file bekçisi Victor Valdes. Maddi konuda anlaşma sağlanırsa Ronaldinho transferi gerçekleştirilir. Victor Valdes ile de ilk görüşme yapıldı. Anlaşma sağlanması durumunda bir dünya yıldızı daha ligde Antalyaspor formasını giyecek. Antalyaspor'un menfaatleri doğrultusunda transfer görüşmelerimizi sürdürüyoruz."

Eto'o ve Ronaldinho ile birlikte Barcelona'da oynayan 33 yaşındaki İspanyol kaleci, son olarak Manchester United'da forma giydi. (AA)