Antalyaspor'un Ronaldinho ısrarı

Antalyaspor'un Ronaldinho ısrarı
Antalyaspor'un Ronaldinho ısrarı
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, "Ronaldinho'nun Antalya'ya gelmesini istiyoruz ve her türlü çabayı gösteriyoruz" dedi.

ANTALYA - Gültekin Gencer, kırmızı-beyazlı takımın Spor Toto Süper Lig'e yükselmesinin ardından gelecek yıl için kulübün mali dengesini koruyarak, sağlam bir kadro oluşturma amacıyla çalışmalara başladıklarını söyledi.   

Teknik heyet ve yönetim olarak transfer çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini dile getiren Antalyaspor Başkanı, Ronaldinho'yu kadroya dahil etmek istediklerini vurguladı. Ronaldinho transferinin, kulübün mevcut transfer çalışmalarından ayrı yürütüldüğüne değinen Gencer, "Bu transfer Antalyaspor için özel bir projedir. Ronaldinho'nun Antalya'ya gelmesini istiyoruz ve her türlü çabayı gösteriyoruz" diye konuştu.

Ronaldinho transferinin Türkiye 'deki menajeri Ümit Akbulut aracılığıyla yürütüldüğünü açıklayan Başkan Gencer, "Ronaldinho'yu hem yeni stadın açılacak olması, hem de Antalyaspor için getirmek istiyoruz. Projeyi gerçekleştiremezsek de bir dünya yıldızı ile ilgili farklı planlarımız var" dedi.

Başkan Gencer, yarın kulüp binasında düzenleyeceği basın toplantısında transfer çalışması ve gelecek yıl planlaması hakkında bilgi verecek. Tolga YILDIRIM (DHA)