"Apranax vereceğine Bengay verdi"

"Apranax vereceğine Bengay verdi"
"Apranax vereceğine Bengay verdi"
Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin deplasmanda 3-2 kaybettiği Torku Konyaspor maçını yorumladı.

NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol ' programının yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Konyaspor hak ettiği bir galibiyet aldı" dedi.

Konyaspor: 3 - Fenerbahçe: 2

Daha ligin ilk haftası olduğu için teknik direktörler hakkında yorum yapmanın erken olduğunu vurgulayan Dilmen, "Ersun Yanal, Milli Takım'a kadar yükselmiş başarılı bir teknik adam. Yanal da futbolcular da ilerleyen haftalarda kendilerini geliştireceklerdir. Ama Fenerbahçe, 2-0 öndeyken, bir de penaltı kaçıran rakibinden 3 gol yiyorsa, Fenerbahçe'nin en iyileri hep kaleciler oluyorsa bir sorun var demektir. İzleyince 'adamlar ballı' falan demiyorsun. Gümbür gümbür geliyorlar. Uğur Tütüneker'in devre arasında söyledikleri çok önemli sözler" dedi.

Ersun Yanal özür diledi


Yanal'ın yanlış hamle yaptığını savunan Dilmen, "Konyaspor doğru oyuncu değişiklikleri yaptı. Fenerbahçe'nin en büyük sorunu rakip beklerin hücuma çıkması. İkinci yarıda sol bek en az 4 kez son çizgiye kadar indi. Fenerbahçe o bölgeyi kapatamadı. Fenerbahçe 2-0 galip durumdayken, Webo'yu değil Caner'i sokarsın. 20- gerideyken Webo'yu oyun alırsın. Teşhisi var Ersun Hoca'nın, ama tedaviyi yanlış yaptı. Başım ağrıyordu, Apranax vereceğine Bengay verdi. Fenerbahçe üçlü forvet oynarsa başarılı olma şansı azalır. Yanal'ın başarısız olacağını düşünmüyorum, ama bunları da görmesi gerekir" ifadelerini kullandı.

Tütüneker: 3-0, 4-0 olsun...