'Aramıza girmeye çalışıyorlar'

'Aramıza girmeye çalışıyorlar'
'Aramıza girmeye çalışıyorlar'
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, takım kaptanı Onur Kıvrak'ı arayarak, "Sen bu takımın en önemli parçasısın" dedi.

Ödemelerde zaman zaman yaşanan sıkıntılar nedeniyle kaptan Onur Kıvrak'ın, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na tavır aldığı yönünde medyaya yansıyan iddialar yönetim tarafından yalanlandı. Başkan Hacıosmanoğlu'nun, bu iddialar üzerine kaleci Onur'u arayarak, "Aramıza girmeye çalışıyorlar. Bunun için birçok haber çıkıyor. Ama sen bu takımın en önemli parçasısın. Gelecek sezon her şey daha güzel olacak" dediği öğrenildi.

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt


Ekonomik konularda zaman zaman yaşanan sıkıntıların da konuşulduğu telefon görüşmesinin ardından milli file bekçisinin yaşadığı sorunlar da çözüme kavuşturuldu.

ÜSTÜNSALİH: BORCU AZALTMAYA ÇALIŞIYORUZ

Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, ekonomik konularda çıkan haberlere sitem ederek, "Kulübü devraldığımız günden itibaren borcunu yükseltmedik. Borcu azaltma konusunda ise ödeme planlarımız doğrultusunda gerekli çalışmayı yapıyoruz. En önemli hedeflerimizden bir tanesi bu. Gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak için çalışmalara başladık. Transfer için bir bütçe belirledik. Bu bütçe bizim istediğimiz transferleri yapmamıza yetecek bir bütçe" ifadelerini kullandı.

CELUSTKA'DAN YALANLAMA

Trabzonspor'un geçtiğimiz sezon İngiltere'nin Sunderland takımına kiraladığı Çek futbolcu Ondrej Celustka, sosyal medya hesabından "Trabzonspor'a dönmek istemiyor" şeklindeki haberleri yalanladı. Bordo-mavili camiayı çok sevdiğini söyleyen Celustka, "Bu tür haberler gerçek değil. Ben Trabzonspor kulübünden kamp için haber bekliyorum" dedi.

Bu arada Teknik Sorumlu Hami Mandıralı'nın da göreve devam etmesi durumunda Celustka'yı kadroda tutmayı planladığı belirtildi.

Hami Mandıralı belirsizliği


TRABZONSPOR ŞENER'DE ISRARLI

Elazığspor'dan Serdar Gürler için prensip anlaşmasına varan bordo-mavililer, Ajax'tan Serhat Çakmak ve Bursaspor'dan Şener için de görüşmelerini sürdürüyor. Özellikle Şener'i transfer etmeyi çok isteyen Trabzonspor'un, Bursaspor'un teknik direktör sorununu çözüme kavuşturmasının ardından bu futbolcu için verilecek olan kararı bekliyor.

Bordo-mavililerin sözleşmesinde, "5 milyon TL'ye serbest kalır" maddesi bulunan Şener için Bursaspor'un rızası olmadan bir hamle yapmak istemediği belirtildi. Yunus Emre SEL (DHA)

İşte Trabzonspor'un ilk transferi