Arda çıldırdı, özür diledi!

Arda çıldırdı, özür diledi!
Arda çıldırdı, özür diledi!
A Milli Futbol Takımı'nın yıldızı Arda Turan, 3-1 kazanılan Kazakistan maçı sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

RADİKAL - Fenerbahçe 'nin milli kalecisi Volkan Demirel, Kazakistan maçına evsahipliği yapan Türk Telekom Arena'da kendisine edilen küfürleri gerekçe göstererek, başlama düdüğü öncesi sahayı terk etti.

Volkan Demirel: Ne karım ne çocuğum kaldı!


Olay çıkaran taraftarlara tepki gösteren takım kaptanı Arda Turan, "Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Kadıköy'de 'oley' çekilen bir ortamdan buraya geldik. Biz bu ülkenin evlatlarıyız. Brezilya'ya karşı 'oley' çekilecek saygısızlığı hak etmedik. Bu saygısızlıktır" dedi.   

Başarılı oyuncu, "Her maç bizim için final. Güvenimiz gitmiş durumda, ama güvenimizi geri kazanmak için asla pes etmeyeceğiz. Bugün gereken skoru aldık. Sonuna kadar savaşacağız. Biri 'oley' çekecekse o tribüne gelmesin" ifadelerini kullandı.

Hollanda maçı öncesi sarı kart cezalısı durumuna düşmesi hakkında Arda Turan, "Cezalı olduğum için özür dilerim. Refleks olarak düştüm. Hakeme de penaltı olmadığını söyledim, ama sarı kart gösterdi" şeklinde konuştu.

Fatih Terim'den Volkan açıklaması