Arda Turan, Atletico Madrid'e veda ediyor

Arda Turan, Atletico Madrid'e veda ediyor
Arda Turan, Atletico Madrid'e veda ediyor
Milli futbolcumuz Arda Turan, 4 yıldır formasını giydiği Atletico Madrid'den ayrılmaya karar verdi. Menajer Ahmet Bulut, 28 yaşındaki yıldız orta sahanın bir İngiliz takımına gitmek istediğini açıkladı.

MADRİD - İspanyol gazetesi AS'a konuşan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, "Arda, bu yaz İspanya'yı bırakma niyetinde. Kariyerine devam etmek için İngiltere ligine gitmeyi arzuluyor" ifadelerini kullandı.

'Arda Turan gerçekten Türk mü?'

İtalya'nın Milan ve Fransa 'nın Paris Saint Germain takımlarının Arda için teklifte bulunduğu yönündeki haberleri doğrulayan Bulut, "Milan gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynamadığından, Arda'nın opsiyonları arasında bulunmuyor. Paris Saint Germain olabilir ancak Arda her zaman İngiltere liginde oynamayı denemek istedi. Altı takımdan gelen teklif var ama mevcut durumda konuştuğumuz 3 takım bulunuyor. İsimlerini veremem. İngiltere ve Avrupa 'nın en iyilerinden" değerlendirmesinde bulundu.

Ahmet Bulut, Arda'nın Atletico Madrid'den ayrılabilmesi için önündeki en büyük engelin, sözleşmesinde yer alan 41 milyon Euro'luk bonservis bedeli olduğunu söylerken, "41 milyon Euro'luk bonservisinden dolayı Arda'nın ayrılması kolay bir şey değil" şeklinde görüş belirtti. (AA)

İşte PSG'nin Arda Turan teklifi