'Arda Turan biraz kötü hedef alıyor'

'Arda Turan biraz kötü hedef alıyor'
'Arda Turan biraz kötü hedef alıyor'
Atletico Madrid'in Barcelona'ya 3-2 kaybedip elendiği İspanya Kral Kupası maçında, bir pozisyonda sinirlenerek kramponunu fırlatan Arda Turan'ın hareketi tartışılmaya devam ediyor.

MADRİD - Real Madrid kalecisi İker Casillas, katıldığı bir tanıtım etkinliğinde gazetecilerin Arda Turan'ın hareketine ilişkin sorusunu yanıtladı. Aslında bu sorunun Arda'ya yöneltilmesi gerektiğini belirten Casillas, "Benim söyleyebileceğim; biraz kötü hedef alıyor" diyerek esprili bir yanıt verdi. Daha sonra Casillas, ""Her türlü halde sahalarda görülmemesi gereken bir hareket. Barcelona, daha iyi oynadığı için Atletico Madrid'i eledi" değerlendirmesinde bulundu.

Arda Turan'ın pastası olay oldu!


Barcelona takım kaptanı Xavi Hernandez'e de düzenlediği basın toplantısında, Arda Turan'ın hareketiyle ilgili soru yöneltildi. Bu hareket ve sonrasında verilen kararın kendisini şaşırttığını dile getiren Xavi, "Açık bir direkt kırmızı kartlık bir olay ama tabii kararı ben değil, başka kurumlar veriyor. Ceza vermek bizim işimiz değil ama bu tip hareketlere müsaade edilemez. Bana göre açık bir kırmızı kart" diye konuştu.

Öte yandan, Marca gazetesinin resmi internet sitesinde düzenlenen "Arda'nın hareketinin ceza alması gerektiğini düşünüyor musun?" başlıklı ankete 7 bin dolayında oy verildi. Oyların yüzde 80'den fazlasında, " Şiddet içeren tüm hareketler cezalandırılmalıdır" görüşü savunuldu. (AA)

Arda Turan için bunu da yaptılar!