Arda Turan esnaf lokantası açıyor

Arda Turan esnaf lokantası açıyor
Arda Turan esnaf lokantası açıyor
Barcelona'da yılda 8 milyon Euro kazanan Arda Turan, Etiler'de bir çorbacıya ortak olduktan sonra şimdi de 3 milyon TL yatırım yaparak Şişli'de esnaf lokantası açacak.

Arda Turan, yıllık 8 milyon Euro ücretle transfer olduğu Barcelona’dan kazandığı paranın bir kısmını ticarete yatırdı. Etiler’deki Sarıhan isimli mekana ortak olan yıldız futbolcunun, yakın arkadaşı Cemal Sarıhan ile birlikte Şişli’de yeni bir restaurant açmak üzere olduğu ortaya çıktı.

MUSTAFA DENİZLİ’NİN DAMADINA EMANET

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre; mimarlığını Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli’nin damadı Abdullah Burnaz’ın yaptığı mekanın ajans ve logo işleri ise Okan Bayülgen’in eski eşi Şirin Ediger’e emanet.

Arda Turan'dan ilginç tespit!

'Yeni nesil esnaf lokantası' sloganı ile yola çıkan Arda Turan ve Cemal Sarıhan’ın, ‘Arşiv’ adını verdikleri mekanda Türk Mutfağı’na ait yemekler sunulacak. Maliyeti 3 milyon lirayı bulan mekanın açılışı yakında yapılacak.

Türk Mutfağı’nın tüm lezzetlerini kapsayacak olan 150 kişilik mekanda, kullanılacak tüm malzemelerin Türkiye’nin çeşitli illerinden organik ve doğal olarak temin edileceği öğrenildi.

Bu arada Arda Turan ile Cemal Sarıhan, ‘Arşiv’in ardından kafe konseptli başka mekan da açmayı planlıyor.

Arda Turan: Umut Bulut adamdır