"Arda Turan Fenerbahçe'yi reddetti"

"Arda Turan Fenerbahçe'yi reddetti"
"Arda Turan Fenerbahçe'yi reddetti"
Semih Şentürk, Fenerbahçe Kulübü tarfından Arda Turan'a 7 milyon euro teklif edildiğini, ancak yıldız oyuncunun bunu reddettiğini söyledi.

Fenerbahçe 'de uzun süre kadro dışı kaldıktan sonra Medical Park Antalyaspor'a transfer olan Semih Şentürk, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Selçuk: Arda da Burak da yalancı


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Fenerbahçe'de bu yerlere gelmesinde Alex'in yüzde 40 payı olduğunu ifade eden golcü oyuncu, "Alex'i giderken havaalanından uğurlamamın takımdaki geleceğimde bana büyük zararları oldu" dedi.

6 AY, 6 YIL GİBİ

Dereağzı'nda geçirdiği 6 ayın, 6 yıl gibi geldiğini ifade eden Semih, "Beni istemeyebilirsin. Ama bir çağır konuş. Yılda 1.5 milyon euro garanti para alıyordum. Bu parayı ödemeyi nasıl göze aldılar, anlamıyorum. Aziz Yıldırım benimle hiç görüşmedi. Niye görüşmedi bilmiyorum. Merak da etmiyorum açıkçası. Başkan 'ı cezaevinde 1 kez ziyaret ettim. Kötü bir duyguydu" diye konuştu.

Arda Turan'a İngiltere'den çılgın teklif!


EN KEYİFLİSİ ZİCO'YDU

En keyif aldığı hocanın Zico olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, "Beni oynatmamasına rağmen bu böyle. Beni Katar'a da götürmek istedi ancak 6 aydır top oynamadığım için olmadı" şeklinde konuştu.

ARDA TURAN İTİRAFI

Fenerbahçe'nin, Galatasaray alt yapısından yetişen Arda Turan'a 7 milyon euro önerdiğini dile getiren Semih Şentürk, "Teklifi kabul etmedi. Bence Fenerbahçe'ye gelmez. Yüzde 1 milyon gelmez" dedi.

"KADIKÖY'DE SEVİNMEM"

Teknik direktör Aykut Kocaman ile Manisa'da koptuklarını belirten Antalyaspor'un golcüsü, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gol atarsa sevinmeyeceğini ifade etti.

Arda Turan ayakta alkışlandı