Arda Turan geri mi dönüyor?

Arda Turan geri mi dönüyor?
Arda Turan geri mi dönüyor?
Atletico Madrid CEO'su Miguel Angel Gil Marin, sürpriz bir karar alarak, İstanbul'a gelmeye karar verdi. Marin'in çarşamba günü Türkiye'de olması bekleniyor.

İSPANYA -  Miguel Angel Gil Marin'in, İstanbul ziyaretinde iki konuyu ele alacağı öğrenildi. Gil'in, öncelikli olarak Galatasaray başkan adaylarından biri ile bir araya gelerek, Arda Turan konusunda bazı görüşmeler yapacağı iddia edildi. Ancak bu adayın ismi gizli tutuluyor.

Arda Turan sezon sonu ayrılacak!


Arda'nın menejeri Ahmet Bulut, geçtiğimiz günlerde bir gazeteye yaptığı açıklamada, milli futbolcunun Atletico de Madrid'de son senesi olabileceği mesajı vermişti. Bu açıklamanın ardından Gil'in İstanbul'a gelmesi, "Arda Galatasaray'a geri mi dönüyor?" dedikodularının oluşmasına yol açtı.

2017 yılına kadar Atletico de Madrid ile sözleşmesi bulunan milli futbolcunun, bu sene devre arasında veya sezon sonunda bir takıma satılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Atletico Madrid CEO'su Gil'in, ikinci olarak THY ile geçtiğimiz yıllarda görüşülen ancak bir türlü hayata geçirilemeyen sponsorluk anlaşmasına tekrar işlerlik vermesi için THY yönetimi ile toplantı yapacağı ileri sürüldü. Anlaşma sağlanması halinde Atletico Madrid, ana sponsor olarak THY reklamını üzerinde taşıyacak. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Bu gurur Arda Turan'ın!