Arda Turan iddiasına net yanıt

Arda Turan iddiasına net yanıt
Arda Turan iddiasına net yanıt
Atletico Madrid Kulübü Başkanı Enrique Cerezo, Arda Turan'ın sözleşmesinin bitimine kadar takımda kalacağını söyledi.

İSPANYA - Atletico Madrid'in, Real Madrid'i 4-0 yendiği derbi maç sonrası İspanyol televizyonunda yayınlanan bir spor programına katılan Enrique Cerezo, Arda Turan ile ilgili sorulara cevap verdi.

Atletico Madrid, Real Madrid'i bozguna uğrattı


Arda Turan'ın Atletico Madrid formasını giymekten son derece mutlu olduğunu vurgulayan Başkan Cerezo, "Bize takımda kalacağını söylüyor. O da, biz de bu beraberlikten memnunuz. İstemedikçe bu takım onu satmaz" dedi.

Milli futbolcu ile ilgili çıkan transfer haberlerine açıklık getiren Cerezo, "Şu ana kadar kulübe herhangi bir teklif gelmedi. Çıkan haberler dedikodudan ibaret. Bizimle iki yıl daha sözleşmesi var. Bir takıma gideceği sürekli iddia ediliyor. Hangi takım ise bize söylesinler. Çünkü benim başkan olarak bundan haberim yok. Muhteşem oynuyor ve seyirciler bundan büyük zevk alıyor" diye konuştu.

Atletico Madrid Başkanı, Arda'nın yan hakemin olduğu bölgeye doğru krampon fırlatmasından sonra bu hafta da eldivenlerini dışarı attığının hatırlatılması üzerine, "Hem saha içinde, hem de saha dışında tam bir profesyonel. Yaptığı bir hata varsa onu kabul etmiştir. Kendisini kontrol etmesini biliyor. Krampon fırlatma konusunda bizden özür dilemiştir ve yeterli görülmüştür. Bu konuyu uzatmaya artık gerek görmüyorum" ifadelerini kullandı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Arda Turan için son nokta!