Arda Turan iddiasına net yanıt

Arda Turan iddiasına net yanıt
Arda Turan iddiasına net yanıt
Atletico Madrid Kulübü Başkanı Enrique Cerezo, Arda Turan'ın sözleşmesinin bitimine kadar takımda kalacağını söyledi.

İSPANYA - Atletico Madrid'in, Real Madrid'i 4-0 yendiği derbi maç sonrası İspanyol televizyonunda yayınlanan bir spor programına katılan Enrique Cerezo, Arda Turan ile ilgili sorulara cevap verdi.

Atletico Madrid, Real Madrid'i bozguna uğrattı


Arda Turan'ın Atletico Madrid formasını giymekten son derece mutlu olduğunu vurgulayan Başkan Cerezo, "Bize takımda kalacağını söylüyor. O da, biz de bu beraberlikten memnunuz. İstemedikçe bu takım onu satmaz" dedi.

Milli futbolcu ile ilgili çıkan transfer haberlerine açıklık getiren Cerezo, "Şu ana kadar kulübe herhangi bir teklif gelmedi. Çıkan haberler dedikodudan ibaret. Bizimle iki yıl daha sözleşmesi var. Bir takıma gideceği sürekli iddia ediliyor. Hangi takım ise bize söylesinler. Çünkü benim başkan olarak bundan haberim yok. Muhteşem oynuyor ve seyirciler bundan büyük zevk alıyor" diye konuştu.

Atletico Madrid Başkanı, Arda'nın yan hakemin olduğu bölgeye doğru krampon fırlatmasından sonra bu hafta da eldivenlerini dışarı attığının hatırlatılması üzerine, "Hem saha içinde, hem de saha dışında tam bir profesyonel. Yaptığı bir hata varsa onu kabul etmiştir. Kendisini kontrol etmesini biliyor. Krampon fırlatma konusunda bizden özür dilemiştir ve yeterli görülmüştür. Bu konuyu uzatmaya artık gerek görmüyorum" ifadelerini kullandı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Arda Turan için son nokta!


  http://www.radikal.com.tr/128955412895541

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  hocası sayesinde Arda futbolunu unutacak - bizeke

  A.madrit tranfer yaptığı anda Arda yedek kulübesinde bekler. Zaten ilk geldiğinde hep yedekteydi. Ancak hocası ona bir görev vermiş. Demiş ki sen top neredeyse oraya koşacaksın topun olduğu yerde çağalacaksınız. O da bunu yapıyor .Bu durumda tabi ki 60 dakikadan sonra oyundan düşüyor. Onun yaptığını paf takımından herhangi bir oyucu da yapabilir. Bu futbolcuya yazık oluyor. Böyle devam ederse futbolunu unutacak.Arda kanat oyuncusu,Adam eksiltme ve sıfıra inme ,top çekme özelliği çok iyi olan birisi. Ancak bunları hiçbir zaman A madritte yaptırmıyorlar.Yeni transferlerle müzmin yedek futbolcu durumuna düşecek. Zaten oyunun bir kısmında kulübede bekliyor. Girdiği veya oynadığı zamanda ise takımın hammalı olarak kullanıyorlar. Onun için normal düzeyde bir takım bile kendisne talip olmayacak .Kabahat onu bilmeden de olsa A Madritin hocasında. Futbulu mücadele olarak kabul eden ,takımı devamlı koşturan ,kimin nerede oynadığı belli olmayan , tamamen kondüsyona dayanan bir sitemi var.Seyirciye ilginç işler yapmakla gündemde olmaya çalışması da bu yazdıklarımı doğruluyor.