Arda Turan iddiasına yanıt

Arda Turan iddiasına yanıt
Arda Turan iddiasına yanıt
Atletico Madrid Kulübü Başkanı Enrique Cerezo, Arda Turan'ın uzun yıllar kırmızı-beyazlı takımda forma giyeceğini söyledi.

MADRİD (CİHAN) Enrique Cerezo, Arda Turan'ı Avrupa 'nın en iyi oyuncularından biri olarak nitelendirirken, "Şu anda çok iyi gidiyor ve sanırım Cumartesi günü Getafe'ye karşı oynayacak. Bence Arda, Avrupa'daki en iyi oyunculardan biri. Arda Turan'ın bizim takımda yer alması bizim açımızdan memnuniyet verici bir durum" ifadelerini kullandı.

Messi'den Arda Turan'a övgü


Yıldız oyuncunun başka bir takıma transfer olacağı yönündeki iddialara cevap veren Atletico Madrid Başkanı, "Arda Turan'ın uzun yollar Atletico Madrid'de forma giymeye devam edeceğini düşünüyorum" dedi.

Cerezo, mücadele ettikleri tüm kupalara talip olduklarının altını çizerek, "Biz oynadığımız her alanda kupa kazanmak istiyoruz. Ama lig çok uzun, Şampiyonlar Ligi ve kupa da çok uzun. O yüzden neler olacağını göreceğiz. Her zaman dediğimiz gibi maç maç gitmek en iyisi" şeklinde konuştu

"Devre arasında yeni transfer olacak mı?" şeklindeki soruya ise Başkan Cerezo, "Prensipte hayır, ama bu bana bağlı değil. Teknik direktörlerin raporuyla ilgili bir durum. Onlar gerek duyarlarsa olur" yanıtını verdi.

Arda Turan için 30 milyon euro