Arda Turan imza için Barcelona'ya gitti

Arda Turan imza için Barcelona'ya gitti
Arda Turan imza için Barcelona'ya gitti
Barcelona'ya transfer olan Arda Turan, 5 sezonluğuna anlaştığı İspanyol deviyle sözleşme imzalamak için Barcelona kentine geldi. Milli yıldız, efsanevi Nou Camp Stadı'nda kulüp amblemi önünde objektiflerin karşısına geçti.

RADİKAL- Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle Barcelona El Prat Havaalanı'na gelen Arda Turan'a menajeri Ahmet Bulut da eşlik etti. Barcelona Kulübü yetkilileri 28 yaşındaki milli oyuncuyu, havaalanının VIP çıkışından çıkartarak hemen götürdü. Hürriyet 'teki habere göre Barcelonalı taraftarlar ve Barcelona'da yaşayan bazı Türk futbolseverlerin ilgi odağı olan Arda, birkaç kişinin isteğini kırmayarak fotoğraf çektirdi.

Havaalanından arabayla Barcelona kulüp binasına geçen Arda, her yeni transfer futbolcu gibi Nou Camp Stadı'nda ofislerin bulunduğu binanın ön yüzündeki kulüp amblemi önünde foto muhabirlerine poz verdi.

Arda Turan için 6 aylık program


ÖNCE İMZA SONRA NOU CAMP

Arda Turan yarın sabah TSİ 10.30'da ilk olarak kendisini 5 yıllığına Barcelona'ya bağlayan yeni sözleşmeye imza atacak. Arda, basın toplantısının ardından yeni forması ve birçok kişinin merak ettiği yeni sırt numarasıyla Nou Camp Stadı'nda kendisini bekleyen foto muhabirleri ve kameramanların karşısına çıkacak.

Arda Turan: Barcelona her şey demek