Arda Turan kararını verdi!

Arda Turan kararını verdi!
Arda Turan kararını verdi!
İspanyol gazetesi El Mundo Deportivo'ya konuşan Arda Turan, Barcelona'nın transfer yasağı nedeniyle forma giyemeyeceği 6 aylık sürede, bir başka takıma kiralık gitmeyeceğini açıkladı. Yıldız oyuncunun, bu sürede Galatasaray forması giyeceği öne sürülüyordu.

RADİKAL - Barcelona'nın transfer cezası nedeniyle Ocak ayına kadar Katalan kulübünde resmi bir maça çıkamayacak olan Arda Turan'ın, altyapısından yetiştiği Galatasaray 'a kiralanabileceği iddia ediliyordu. Milli futbolcu, bu iddiaya son noktayı koydu.   

Atletico Madrid başkanından Arda için ağır sözler!

El Mundo Deportivo gazetesine açıklama yapan yıldız oyuncu, "6 ay oynamamak zor. Ancak önemli olan Barcelona oyuncusu olmam. Hep Barcelona için oynamayı hayal etmiştim. Takımım adına forma giyeceğim güne kadar çalışacağım. Takımıma kazandırabileceğim tüm kupaları kazandırmak istiyorum. Messi, Iniesta ve Neymar gibi isimlerle birlikte oynama hayalim gerçekleşti" ifadelerini kullandı.

Galatasaray taraftarının müjdeli haber beklediği Arda Turan'a, menajeri Ahmet Bulut aracılığıyla sarı-kırmızılıların ezeli rakibi Fenerbahçe de '6 aylık kiralama' teklifinde bulunmuştu.

Arda Turan: Barcelona her şey demek