Arda Turan kendi aracına vurdu!

Arda Turan kendi aracına vurdu!
Arda Turan kendi aracına vurdu!
Barcelona forması giyen Arda Turan, bir günlüğüne geldiği İstanbul'da küçük çaplı bir trafik kazası yaptı. Arda'nın içinde bulunduğu araç, park yerinden çıkmak isterken milli futbolcunun aracına vurdu.

Arda Turan, Şişli'de sahip olduğu Arşiv adlı lokantanın açılışı için bir günlüğüne İstanbul'a geldi. Medipol Başakşehir oyuncusu Emre Belözoğlu ve Galatasaray'dan Hamit Altıntop’la birlikte Arşiv’de akşam yemeği yiyen milli futbolcu, daha sonra soluğu İstanbul gecelerinde aldı.

Sözcü'nün haberine göre; ilk olarak Karaköy’de bulunan Mitte adlı mekana giden ünlü oyuncu, mekan çıkışı hayranları ve basın mensuplarıyla özçekim yaptı. Daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan yıldız isim, "Bir günlüğüne İstanbul’a geldim. Biliyorsunuz yeni bir dükkan açtık. Onu görmek için İstanbul’dayım” açıklamasını yaptı.

Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan’dan ayrıldığı yönünde çıkan dedikodular hakkındaki sorulara cevap vermek yerine güldü.

Mekanı bir arkadaşının kullandığı araçla terk eden Arda Turan, içinde bulunduğu araçla sıkışık olan park yerinden çıkmak isterken kendi aracına vurdu. Arda Turan, arkadaşına dönerek esprili şekilde “Gitti bizim araç. Geldi benim arabaya vurdu, iyi mi?” dedi.