Arda Turan sahayı sedyeyle terketti

Arda Turan sahayı sedyeyle terketti
Arda Turan sahayı sedyeyle terketti
Şampiyonlar Ligi'nde Bayer Leverkusen'i eleyen Atletico Madrid'in yıldız oyuncusu Arda Turan penaltılarda aşırı heyecandan fenalaştı. Turan sahayı sedyeyle terketti

RADİKAL - Milli futbolcumuz Arda Turan'ın Atletico de Madrid'in UEFA Şampiyonlar Ligi 'nde penaltı atışları sonrasında Bayer 04 Leverkusen'i eleyerek çeyrek finale yükseldiği karşılaşma sonrası aşırı heyacandan dolayı başının döndüğü ve sedyeyle sahayı terk ettiği öğrenildi.

Arda Turan’ın getirdiği aşırı stres sonrası tansiyonunun düşdüğü ve sağlık ekiplerinden yardım istediği belirtildi. Soyunma odasında İlk yardım yapılan milli futbolcumuzun sağlık durumunun iyi olduğu ve endişe duyulacak bir durumunun olmadığı açıklandı.

Hakan ve Ömer kaçırdı! Arda sevindi

Bu arada karşılaşmanın penaltılara kalması sonucu Arda'nın sırtını kaleye dönerek sürekli dua etme anı İspanyol medyası tarafından en fazla kullanılan fotoğraf oldu. Ülkenin önde gelen spor ve ulusal gazeteleri bu kareyi futbolseverlerle paylaşarak karşılaşmanın ortaya çıkardığı aşırı heyecana ve gerginliğe dikkat çekti. (dha/Mehmet ÇİFTÇİ)

Arda Turan'ın Instagram fotoğrafı olay oldu

Burcu Esmersoy: 'Arda'yı kardeşim gibi seviyorum'