Arda Turan: Umut Bulut adamdır

Arda Turan: Umut Bulut adamdır
Arda Turan: Umut Bulut adamdır
A Milli Takım kaptanı Arda Turan, Galatasaray'dan ayrılan Hamza Hamzaoğlu için, "Sevdiğimiz bir abimiz olduğu için üzüldük" yorumunu yaparken, eleştirilerin odak noktasındaki Umut Bulut hakkında ise "Umut Bulut adamdır" dedi.

Barcelona forması giyen Arda Turan, kız arkadaşı Aslıhan Doğan’la birlikte Persicope uygulamasından hayranları ile buluştu.

Canlı yayınla kendisine gelen soruları yanıtlayan milli futbolcu, Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasını, "Sevdiğimiz bir abimiz olduğu için üzüldük ama yorum yapamam" sözleriyle değerlendirdi.

"Seni Barcelona’ya nasıl aldılar?" şeklindeki soruya ise Arda Turan esprili bir dille, "Ben de anlamadım" yanıtını verdi.

"OĞLUM NE YİYELİM, ALTINDAN YEMEK YİYELİM"

Yıldız oyuncu, bisküvi yediğini gören bir başka kullanıcının, “40 milyon Euro’luk adamsın bisküvi mi yiyorsun?” sorusuna ise yine kendine has esprili yaklaşımıyla, “Oğlum ne yiyelim, altından yemek mi yiyelim” dedi.

Arda Turan , son dönemde eleştirilen Galatasaraylı Umut Bulut’a da sahip çıktı: Umut Bulut adamdır. Takım oyuncusudur. Hiç öyle sallanacak bir durumu yok.