Arda Turan'dan Fenerbahçe'ye...

Arda Turan'dan Fenerbahçe'ye...
Arda Turan'dan Fenerbahçe'ye...
Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, ailesinin mutluluğu için yurt dışında oynamak istediğini vurgularken, Fenerbahçe forması giymeyeceğini söyledi.

TV8'de Saba Tümer'e konuşan Arda Turan, "Elimden geldiği kadar Türkiye 'ye dönmemeye çalışacağım. Futbolu bıraktıktan sonra gençlere örnek olmak istiyorum. Kupalar kazanmış, oranın hakkını vermiş bir futbolcu olmak istiyorum. İkinci sebebim ailemin ve benim mutluluğum. Dönersem Galatasaray 'a dönerim. Fenerbahçe başkanı, kulübüne ve taraftarına saygı gösterdim. Ama ben Galatasaraylıyım" dedi."ARENA'DAN ÇIKMAK İSTEMİYORUM"

Milli futbolcu, "Türk Telekom Arena'ya gidince duygulanıyorum, çok etkileniyorum. Gitmek istemiyorum, ama tutamıyorum kendimi. Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı olunca saatleri sayıyorum" ifadelerini kullandı.

RONALDO TOTEMİ

"Hayatımla ilgili hiç bir şey için totem yapmam. Galatasaray için yapıyorum. Ctistiano Ronaldo'ya bir maçta 'faul yapayım da kendine gelsin' dedim. Elimi şöyle bir attım vücuduna, bir baktım duvar gibi. Şaka bir yana Ronaldo gerçekten çok özel bir oyuncu."

Arda Turan'dan Fenerbahçe esprisi

Arda 'en iyiler' listesinde